Yazılım, Mobil Uygulama ve Web Çözümleri

Home / Yazılım, Mobil Uygulama ve Web Çözümleri

Yazılım, Mobil Uygulama ve Web Çözümleri
WEB UYGULAMALARI
AYT Bilişim, Dijital Pazarlama başlığı altında sunduğu hizmetlerden biri olan web sitesi ve mobil site çözümlerinde, şirketlerin dijital platformlardaki kurumsal ihtiyaçlarını projelendirmektedir. Tasarım ve teknolojinin optimum buluşmasını profesyonel proje yönetimi ile doğru zamanda ve en iyi kalitede sunarak müşterilerini hem web hem de hızla yükselişte olan mobil dünyasında üst sıralara taşımaktadır.
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
E -ticaret tüm dünyada ve Türkiye 'de büyük bir hızla büyümektedir. Alternatif bir satış kanalı olarak algılanan online mağazalar, artık şirketlerin ürünlerini tanıtıp sattığı, müşteri ilişkilerini yürüttüğü, kampanyalarını duyurduğu, aktif satış taktikleri izlediği, satış alışkanlıklarını ve hareketlerim analız ettiği bir ortam haline gelmektedir. 7 /2 4 lokasyon bağımsız alışverişin sunduğu verimlilikten faydalanmak isteyen şirketler ise bu konuda son teknolojiye sahip, kullanıcı dostu uygulamalara ihtiyaç duymaktadır.
MOBİL UYGULAMALAR
AYT Bilişim tarafından hazırlanan uygulama ara yüzleri şirketlere ve müşterilerine, farklı cihazlardaki en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik İOS, Android, Windows 8 ve diğer mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve şirket dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduran AYT Bilişim, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım kabiliyetlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
ÖZEL YAZILIMLAR
Günümüzde yerel piyasada marka bilinirliğini artırmak ya da uluslararası piyasalarda rekabet avantajı sağlam ak isteyen şirketler, ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir. Kurumsal imajı korumak, çalışanlar arası bilgi paylaşımı sağlamak ya da müşterilere daha kolay ulaşmak gibi ortak amaçların haricinde her şirketin kendine özgü ihtiyaçları bulunmaktadır. AYT Bilişim, tüm bunları dikkate alarak ihtiyaca özel çözümler geliştirme konusunda deneyimli bir ekibe sahiptir.
WEB TABANLI ÖN MUHASEBE YAZILIMI
AYT Muhasebe ile şirket sahipleri işletmelerinin tüm varlık bilgilerine her an her yerden erişebilirler. Cep telefonunuzdan ya da kullandığınız tablet bilgisayardan şirketiniz ile ilgili varlıklarınız, nakit akışınız, satış istatikleriniz, masraf detaylarınız, kasa ve banka durumlarınız, gelir gider tablolarınız tek tıkla yanınızda. AYT Muhasebe kolay kurulumu ile yoğun iş temponuz içinde sizin en iyi yardımcınız olacak. Siz firmanızı büyütmek için yeni anlaşmalar, pazarlama stratejileri, satış planlamaları için toplantılar yaparken tablet, notebook veya telefonunuzdan şirketinizin satışlarını, kasa ve banka hareketlerini, satış grafiklerini, gelir gider tablolarını tek tıkla görebileceksiniz. Ayrıca bu toplantılar sırasında yaptığınız anlaşmaları hem en kayıt edip şirketinizdeki iş arkadaşlarınızın o anda bundan haberdar olmasını da sağlayabileceksiniz

Kalite & Güven

Kuruluş felsefesi olan Kalite - Güven - Hizmet anlayışı, ileri teknoloji ürünleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederiz.

Kaliteli Personel & Deneyim

Eğer Harcayacak 1 Dolarım Olsaydı, 70 Cent'ini DOĞRU İNSANI işe almak için harcardım. (Paul Russel) Politikası ile kaliteli personel istihdam ederiz

Güçlü Referans

2002 yılında faaliyetlerine başlayan AYT BİLİŞİM, 21 yıllık tecrübeyle hizmet vermeye devam ediyor. Referanslarımız gurur kaynağımızdır.

Bize Ulaşın

Teklif istekleriniz için .

Adres : Yenigün Mah. Kızılırmak Cad. Safa Plaza No: 30 Kat: 2 Daire: 10, 07310 Muratpaşa/Antalya

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fotoğraf Galerisi