Hakkımızda

Home / Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Ayt Bilişim global rekabet düzeyinde bir Türk markası oluşturma hedefiyle 2002 yılında kurulmuştur. Kuruluş felsefesi olan Kalite Güven Hizmet anlayışı, ileri teknoloji ürünleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkmıştır.

Ayt Bilişim, ürettiği çözümlerde ve verdiği hizmetlerde konusunda uzman kuruluşlarla iş birliği yapar ve bu uzmanlıkları kendi çözümleriyle entegre ederek müşterilerine en fazla katma değeri sağlayacak çözümler üretir.

Ayt Bilişim, müşterilerinin bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri, daima yakından takip etmelerim ve bilgi iletişim teknolojilerini daha verimli kullanmalarını sağlayarak, onların rekabet etme güçlerini arttırır. Ayt Bilişimin, müşterilerinin kendi asıl işlerine odaklanmalarını sağlamak amacıyla, bilişim ile ilgili tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden çözmelerini sağlayabilmelerine olanak tanır.

Kalite & Güven

Kuruluş felsefesi olan Kalite - Güven - Hizmet anlayışı, ileri teknoloji ürünleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederiz.

Kaliteli Personel & Deneyim

Eğer Harcayacak 1 Dolarım Olsaydı, 70 Cent'ini DOĞRU İNSANI işe almak için harcardım. (Paul Russel) Politikası ile kaliteli personel istihdam ederiz

Güçlü Referans

2002 yılında faaliyetlerine başlayan AYT BİLİŞİM, 21 yıllık tecrübeyle hizmet vermeye devam ediyor. Referanslarımız gurur kaynağımızdır.

Bize Ulaşın

Teklif istekleriniz için .

Adres : Yenigün Mah. Kızılırmak Cad. Safa Plaza No: 30 Kat: 2 Daire: 10, 07310 Muratpaşa/Antalya

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fotoğraf Galerisi