Kartlı Geçiş ve Devam Takip Sistemleri

Home / Kartlı Geçiş ve Devam Takip Sistemleri

Kartlı Geçiş ve Devam Takip Sistemleri
Personel Kartlı, parmak izli, yüz tanımalı sistemlerle işe giriş çıkış kontrolü saniye bazında giriş çıkış bilgileri, aylık raporlama ve puantaja yansıtma sistemleri.

PDKS SİSTEMLERİ
Geçiş Kontrol Sistemleri hizmeti ile, artık çalışanlarınız kolaylıkla firmanızda yetkileri olan yerlere girip çıkabilirken, kapılarınız davetsiz misafirlere sürekli kapalı olacak. Günümüzde geçiş kontrol sistemleri sadece kapıları açıp kapamaktan çok daha gelişmiş fonksiyonları yerine getirmektedirler. Kartlı geçiş sistemleri personelimizin ya da misafirlerim izin geçişlerini kayıt altına almak ve yetkilendirmek için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemde kart verilen kişinin geçiş yapacağı kapılar sınırlandırılarak ve raporlanarak güvenlik sağlanmaktadır. Ayrıca yangın ve kamera sistemleri ile entegre edilerek hem can kaybından hem de olası sabotaj ve tehlikelerden korunmak mümkündür. İşyerinizin büyüklüğüne bağlı olmaksızın, tüm giriş çıkışların sizin istediğiniz gibi olmasını sağlayabileceğiniz, sizin için çalışan sistemler kurabilirsiniz.

Kalite & Güven

Kuruluş felsefesi olan Kalite - Güven - Hizmet anlayışı, ileri teknoloji ürünleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederiz.

Kaliteli Personel & Deneyim

Eğer Harcayacak 1 Dolarım Olsaydı, 70 Cent'ini DOĞRU İNSANI işe almak için harcardım. (Paul Russel) Politikası ile kaliteli personel istihdam ederiz

Güçlü Referans

2002 yılında faaliyetlerine başlayan AYT BİLİŞİM, 21 yıllık tecrübeyle hizmet vermeye devam ediyor. Referanslarımız gurur kaynağımızdır.

Bize Ulaşın

Teklif istekleriniz için .

Adres : Yenigün Mah. Kızılırmak Cad. Safa Plaza No: 30 Kat: 2 Daire: 10, 07310 Muratpaşa/Antalya

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fotoğraf Galerisi