Fotokopi ve Printer Çözümleri

Home / Fotokopi ve Printer Çözümleri

Fotokopi ve Printer Çözümleri
Günümüzde iyi organize olan şirketler, maliyetlerini kontrol altında tutmak için çeşitli tedbirlere başvurmaktadır. Çözüm olarak firmaların başvurduğu yöntemlerden biri de, asıl işlerine odaklanıp çalışanlara ek yükler getiren şirket içi hizmetleri dışarda yaptırmaktır

SATIŞ
Dokümantasyon Çözümlerinde Antalya'da başarıyla hizmet veren Ayt Bilişim, Kalite Güven Hizmet Sloganı ile Fotokopi satış ve satış sonrası servis hizmeti vermektedir. Fotokopi Makinası, Printer, Yazıcı, MFP Yazıcı ve Faks ihtiyaçlarının tümüne çözüm sağlayan Ayt Bilişim , kaliteli-ekonomik-garantili-güvenilir-hızlı teknik servis hizmeti anlayışını tüm Antalya'da başarı ile yürütmektedir.

SERVİS
Ayt Bilişim, küçük ofislerden orta ve büyük ölçekli firmalara kadar farklı ihtiyaç gruplarına yönelik çeşitli ürün gruplarında bir çok alternatif servis hizmeti sunmaktadır. Hizmet Anlayışımız ve Vizyonumuzu gerçekleştirirken Ekonomik, Kaliteli, Hızlı Servis , Garantili ve Güvenilir olacağımızı taahhüt ediyoruz.

SARF MALZEME
Ayt Bilişim, birçok fotokopi makinesi ve printer markalarının her çeşit toner modelini ekonomik fiyatlarla ve hızlı servisi ile tedarik etmektedir. Sizde kurum ve işletmenizde kullandığınız farklı model yazıcı, mfp yazıcı, faks, fotokopi makinası için toner ve dolum ihtiyacınız için Ayt Bilişim kalitesinden ve ekonomik toner fiyatlarından yararlanın..

Kalite & Güven

Kuruluş felsefesi olan Kalite - Güven - Hizmet anlayışı, ileri teknoloji ürünleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederiz.

Kaliteli Personel & Deneyim

Eğer Harcayacak 1 Dolarım Olsaydı, 70 Cent'ini DOĞRU İNSANI işe almak için harcardım. (Paul Russel) Politikası ile kaliteli personel istihdam ederiz

Güçlü Referans

2002 yılında faaliyetlerine başlayan AYT BİLİŞİM, 21 yıllık tecrübeyle hizmet vermeye devam ediyor. Referanslarımız gurur kaynağımızdır.

Bize Ulaşın

Teklif istekleriniz için .

Adres : Yenigün Mah. Kızılırmak Cad. Safa Plaza No: 30 Kat: 2 Daire: 10, 07310 Muratpaşa/Antalya

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fotoğraf Galerisi