Satış Danışmanlık ve Profesyonel Destek

Home / Satış, Danışmanlık ve Profesyonel Destek

SATIŞ HİZMETLERİ

Ayt bilişim , bilişim teknolojileri alanında öncü bir çok markanın bayiliğini ve servisliğini bünyesinde bulundurmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak, Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızda sizin ihtiyaçlarınıza uygun olacak olan teknolojik ürünlerin, uzun veya kısa vadeli olarak tespit edilmesi, projelendirilmesi ve işletmenizin işleyiş performansını yükseltecek doğru ürünleri ekonomik fiyatlarla sîzlere sunmaktadır.

Bu sayede işletmeniz için gerekli olacak ürünlerin araştırılmasıyla ilgili harcadığınız zamanı, ürünlerin ihtiyaçlarınıza cevap vermemesi, ürünlerin firmanızın ihtiyaçlarına göre yapılandırılamam ası, zaman içerisinde oluşabilecek donanımsal veya programsal sorunlar yüzünden işlerinizin aksaması, sürekli olarak güvenebileceğiniz bir firma arayışı içersinde olmanız ve buna benzer sorunlarla sürprizler yaşamamanız için Ayt Bilişim tüm bilişim ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan çözüm ekavuşturmaktadır.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Ayt Bilişim danışmanlık birimimiz, büyük ve orta ölçekli organizasyonların , bilişim teknolojilerini kullanarak, bilişim ortamlarının hazırlanması ve yönetim i ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermektedir. Danışmanlarımız farklı alanlarda elde ettikleri tecrübeleri bu yapının içerisine katarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olmasını hedeflemektedir. Vizyonumuz bilişim teknolojilerinin getirdiği yeni teknolojik avantajları müşterilerine sunmaktır.

Kalite & Güven

Kuruluş felsefesi olan Kalite - Güven - Hizmet anlayışı, ileri teknoloji ürünleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederiz.

Kaliteli Personel & Deneyim

Eğer Harcayacak 1 Dolarım Olsaydı, 70 Cent'ini DOĞRU İNSANI işe almak için harcardım. (Paul Russel) Politikası ile kaliteli personel istihdam ederiz

Güçlü Referans

2002 yılında faaliyetlerine başlayan AYT BİLİŞİM, 21 yıllık tecrübeyle hizmet vermeye devam ediyor. Referanslarımız gurur kaynağımızdır.

Bize Ulaşın

Teklif istekleriniz için .

Adres : Yenigün Mah. Kızılırmak Cad. Safa Plaza No: 30 Kat: 2 Daire: 10, 07310 Muratpaşa/Antalya

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fotoğraf Galerisi